Search Results -

   
 • You've just added this product to the cart:

  LIDONOSTRUM Bomba Spray 2%

  0 out of 5

  LIDONOSTRUM Bomba Spray 2%

  Principi aktiv: Lidocaine
  Formë / Doza: 100 mg/ml – Shishe 80 gr

 • You've just added this product to the cart:

  LIDONOSTRUM Gele 2%

  0 out of 5

  LIDONOSTRUM Gele 2%

  Principi aktiv: Lidocaine Hydrochloride
  Formë / Doza: 20 mg/g – Tubet 30 gr Xhel

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  Letra te lagura okulare per pastrim te sekrecioneve dhe zbutje. Permbajne ekstrakte te Echinacines dhe Elicriso te cilat ndihmojne ne pastrimin delikat  dhe largimin e sekrecioneve, papastertive, pluhurave etj.

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  💧 Pa konservues
  💧 pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  💧 Pa konservues
  💧 pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  Your Aloe Vera

  0 out of 5

  Your Aloe Vera

  Xhel me permbajtje 99% natyrale i cili ka veti rigjeneruese dhe freskuese per lekuren.
  → Per fytyre dhe trup
  → Efekt rigjenerues dhe freskues
  → Permban 97% Aloe Vera
  → I testuar dermatologjikisht
  → Edhe per lekura te ndjeshme

 • You've just added this product to the cart:

  BioSi Smokers

  0 out of 5

  BioSi Smokers

  Një pastë delikate me një shije të freskët, me veprim natyral gërryes të Silicës.

  Ndihmon në parandalimin e efekteve të ngjyrosjes së dhëmbëve.

  Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët saktë, ndihmon në parandalimin e efekteve të zverdhjes të shkaktuara nga pije dhe pirja e duhanit.

  Ndihmon në promovimin e mbrojtjes kundër pllakës dhe prishjes së dhëmbëve, duke ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës natyrale të dhëmbëve.

 • You've just added this product to the cart:

  BioSI GEL

  0 out of 5

  BioSI GEL

  Pastë delikate e dhëmbëve me një shije të freskët, ajo kombinon veprimin qetësues të Panthenol me veprimin kundër pllakave të Citrinkut Zink dhe ndihmon në mbajtjen e mishrave të dhëmbëve të fortë dhe të shëndetshëm. Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët në mënyrë korrekte, ndihmon në promovimin e mbrojtjes nga pllaka dhe kariesi, duke kontribuar në veprimin e lehtësimit të mishrave të ndjeshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  THE VERDE

  0 out of 5

  THE VERDE

  Shtese ushqimore e cila ndihmon ne ekuilibrimin e peshes trupore dhe ne drenimin e lengjeve te teperta ne organizem. Permban esktrakte vegjetale te cajit jeshil.

  Perdorimi :

  1 tablet ne mengjes pas ushqimit, dhe sipas nevojes edhe 1 tablet ne drake pas ushqimit

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Extreme

  0 out of 5

  Vitadyn Extreme

  Vitadyn Extreme eshte nje shtese ushqimore e cila ndihmon rikuperimin ne raste te lodhjes, ndihmone ne mirefunksionimin e sistemit muskular dhe te metabolizmit energjitik.

  Permban : Taurine, Arginine, Glutamine, Carnitine, Magnez, Kafeine etj.

  Perdorimi :

  1 bustine ne dite e tretur ne nje gote me uje

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  0 out of 5

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino permban 4 kripra Alkaline dhe Vitamine C.

  • Nuk permban sheqer
  • Nuk permban Gluten

  Perdorimi : 1-2 bustina ne dite, sipas nevojes

 • You've just added this product to the cart:

  ENTIX

  0 out of 5

  ENTIX

  -Principi Aktiv : Furosemide
  -Forme Doza : 40 mg / Tablete

 • You've just added this product to the cart:

  CITROLEDUM STICK DOPO PUNTURA

  0 out of 5

  CITROLEDUM STICK DOPO PUNTURA

  PËRSHKRIM:
  Është veçanërisht e përshtatshme për të lehtësuar ndjenjën e lëkurës së irrituar të shkaktuar nga faktorë të jashtëm. Aloe, Kamomil, Mallow dhe ekstraktet e Calendul-ës e bëjnë këtë një trajtim shumë delikat dhe jo-irritues. Locion jo i yndyrshëm, lë një aromë të lehtë në lëkurë.

  PËRDORIMI:
  Shkundni lapsin. Hiqni kapakun mbrojtës. Aplikoni një sasi të vogël në zonën e prekur dhe masazhoni për disa sekonda, duke shmangur kontaktin me sytë dhe gojën. Kur është e nevojshme, përsëriteni operacionin pas disa minutash.

 • You've just added this product to the cart:

  CITROLEDUM SPRAY - Locion Kundër Insekteve

  0 out of 5

  CITROLEDUM SPRAY – Locion Kundër Insekteve

  PËRSHKRIM:
  Locion kunder insekteve. Mbron kundër pickimeve të llojeve të ndryshme të mushkonjave, duke përfshirë edhe mushkonjat Tigër, gjatë ditës dhe natës deri në tetë orë. Rekomandohet për përdorim në zonat e infektuara nga mushkonja tropikale (Anopheles gambie) ku do të sigurojë mbrojtje për tre orë. Përmban Aloe Vera për të zbutur lëkurën.

  PËRDORIMI:
  Aplikoni produktin duke masazhuar lehtë lëkurën për t’u mbrojtur. Kur aplikohet në fytyrë dhe qafë, vendosni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbë të dorës dhe përhapeni, duke u kujdesur që të shmangni sytë, hundën dhe gojën.

 • You've just added this product to the cart:

  Etiltox 200 mg (Disulfiram)

  0 out of 5

  Etiltox 200 mg (Disulfiram)

  -Principi Aktiv : Disulfiram
  -Forme Doza : Tableta 200 MG

 • You've just added this product to the cart:

  OMEGAMAR

  0 out of 5

  OMEGAMAR

  Omegamar është gjithashtu një shtojcë dietetike e bazuar në vaj peshku të pasur me acide yndyrore omega 3 (EPA dhe DHA) me koncentrim të lartë të dobishëm në promovimin e funksionit fiziologjik të kardiovaskulare, cerebrale dhe pamjeve. Omegamar gjithashtu përmban Vitamina E, një antioksidant i fuqishëm që në sinergji me omega 3 mbron membranat qelizore nga plakja.

   

  KUJDES

  Për shkak të pranisë natyrore të disa përbërësve, mund të ketë variabilitet organoleptik dhe ngjyrash nga grupi në grumbull, që nuk paragjykojnë cilësinë e produktit. Mos e përdorni gjatë shtatzënisë. Shitore në një vend të ftohtë dhe të thatë, mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve nën moshën tre vjeçare. Data më e mirë para i referohet një produkti të ruajtur siç duhet në paketim integral.

 • You've just added this product to the cart:

  Aloe Bio

  0 out of 5

  Aloe Bio

  Lëng i pastër i ORGANIC Aloe Vera Gel me pulpë
  Kultivimi i bimëve organike – Cilësi e lartë e certifikuar
  Nuk ka sheqer, ëmbëlsues, preservativë dhe aromatizues të shtuar
  Thorns filetuar me dorë
  Shije e pastër natyrore
  Pa Gluten
  <br>

  Pershkrimi:
  Lëng i pastër i Aloe Vera organike me tul për funksionet pastruese të trupit me një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes.

  Perberesit:
  lëng i Aloe Vera organike (Aloe Barbadensis Miller) 99,9%, rregullator aciditeti: acid citrik.

  Udhezime:
  30 ml leng ne dite (e barabartë me 3 lugë), i paholluar ose i holluar me ujë, mundësisht para ngrënies.

  PAketimi:
  Shishe xhami 1 Liter.

 • You've just added this product to the cart:

  ValeryMed

  0 out of 5

  ValeryMed

  45 tableta
  Lirim i ngadalte
  Pa Gluten
  <br>
  Pershkrimi:
  Shtesë ushqimore që përmban ekstrakt Valeriana për të nxitur relaksim dhe gjumë të qetë në rastet e stresit. Formula e saj e lirimit të ngadaltë kërkon vetëm 1 tabletë që të merret gjatë natës para se të shkoni në shtrat ose 1 siç kërkohet gjatë ditës.

  Perberesit:
  Valerian (Valeriana officinalis L., root) d.e. (0,42% valerenic acids – HPLC), bulking agents: hydroxypropyl methylcellulose, monocalcium phosphate, cellulose; glazing agents: hydroxypropyl methylcellulose, fatty acids, cellulose, glycerol, shellac; anti-caking agents: fatty acid magnesium salts, silicon dioxide; colours: titanium dioxide, copper complexes of chlorophylls, copper complexes of chlorophyllins.

  Perdorimi:
  1 tabletë natën para se të shkoni në shtrat ose 1 siç kërkohet gjatë ditës, mundësisht midis ngrënies.


  Paketimi:

  45 tableta.

 • You've just added this product to the cart:

  REVIFORCE SHURUP

  0 out of 5

  REVIFORCE SHURUP

  REVIFORCE SHURUP

  Reviforce shurup eshte nje shtese ushqimore e cila permban 10 vitamina te cilat plotesojne nevojat ditore duke filluar nga femijet e moshes 1 vjec e deri tek te rriturit.

  • Reviforce shurup nuk permban Sheqer dhe Alkool.
  Perberesit Sasia DDR
  Vitamine C 80 mg 100 %
  Niacine 16 mg 100 %
  Vitamine B1 1.1 mg 100 %
  Vitamine B2 1.4 mg 100 %
  Vitamine B6 2.1 mg 150 %
  Vitamine A 800 πg 100 %
  Vitamine D 7.5 πg 150 %
  Vitamine B12 2.5 πg 100 %
  Vitamine E 18 mg 150 %
  Acid Folik 200 πg  100 %

   

  *DDR : Doza Ditore e Rekomanduar

  Reviforce shurup ndihmon ne :

  • Rritjen e imunitetit
  • Prodhimin e kolagjenit
  • Prodhimin e energjise trupore
  • Zvogelimin e ndjenjes se lodhjes
  • Formimin e qelizave kockore

   

  Pedorimi :

  • Femije 1 deri 5 vjec : 5 ml ne dite
  • Femije 6 deri 12 vjec : 10 ml ne dite
  • Femije mbi 12 vjec dhe te rritur : 15 ml ne dite
  • Reviforce shurup keshillohet te perdoret ne mengjes
  • Mund te perdoret I tretur ne uje ose lengje frutash
  • Keshillohet te tundet perpara perdorimit
 • You've just added this product to the cart:

  REVIFORCE TABLETA

  0 out of 5

  REVIFORCE TABLETA

  Reviforce tablet eshte nje shtese ushqimore e pasur me vitamina, minerale dhe Luteine.
  Permbajta e Reviforce tablet ndihmon ne :

  • Metabolizmin e prodhimit te energjise
  • Mirefunksionimin e sistemit nervor
  • Funksionimin normal te sistemin imunitare
  • Uljen e ndjenjes se lodhjes
  • Forcimin e kockave
  • Mbron qelizat nga stresi oksidativ
  • Ndarjen qelizore
  • Prodhimin e hormoneve te tiroideve

   

  Permbajtja Sasia DDR
  Vitamine A 800 mcg 100 %
  Vitamine D 5 mcg 100 %
  Vitamine E 10 mg 83 %
  Vitamine K 30 mcg 40 %
  Vitamine C 60 mg 75 %
  Vitamine B1 1.4 mg 127 %
  Vitamine B2 1.6 mg 114 %
  Vitamine B6 2 mg 143 %
  Vitamine B12 1 mcg 40 %
  Acid Folik 200 mcg 100 %
  Biotine 150 mcg 300 %
  Niacine 18 mg 113 %
  Acid Pantoteik 6 mg 100 %
  Luteine 250 mcg
  Calcium 162 mg 20 %
  Fosfor 125 mg 18 %
  Magnez 100 mg 27 %
  Hekur 14 mg 100 %
  Jod 150 mcg 100 %
  Cooper 0.7 mg 70 %
  Manganez 2.5 mg 125 %
  Krom 25 mcg 63 %
  Molybdenum 25 mcg 50 %
  Selenium 25 mcg 45 %
  Zink 7.5 mg 75 %
  Kalium 40 mg 2 %
  Klorid 36 mg 5 %

   

  Perdorimi :

  Keshillohet 1 tablete ne dite ne mengjes ose ne dreke e shoqeruar me 1 gote uje

  *Sipas keshilles se mjekut
  *DDR : Doza ditore e rekomanduar

 • You've just added this product to the cart:

  Fisiostatin

  0 out of 5

  Fisiostatin

 • You've just added this product to the cart:

  Aloe Vera PG

  0 out of 5

  Aloe Vera PG

 • You've just added this product to the cart:

  3D FAST

  0 out of 5

  3D FAST

 • You've just added this product to the cart:

  INFORMA

  0 out of 5

  INFORMA

  Përshkrim:

  Informa eshte nje produkt dietik bimor, I cili ne saj te kombinimit ideal te   polisaharideve dhe glikoproteinave bimore :

  • Ul tretjen dhe perthithjen e karbohidrateve (sheqernave) ushqimore
  • Ul ndjeshem deshiren per te ngrene

   Mënyra e përdorimit :

  • Per zvogelimin e peshes trupore keshillohen te perdoren 2 deri ne 3 tableta ne dite te shoqeruara me nje gote uje perpara vakteve kryesore.
  • Per mbajtjen e peshes trupore keshillohet perdorimi I 1 deri ne 2 tabletave be dite te shoqeruara me nje gote uje perpara vakteve kryesore.

  *Keshillohet perdorimi i 1 tablete ne cdo vakt

  *Kohezgjatja e trajtmit duhet te zgjase minimalisht 2 muaj per te arritur efektin e deshiruar.

  *Pas 1 muaji trajtimi keshillohet te behet pushim 4-5 dite pushim