Kontakt

  Mos hezitoni të na kontaktoni

  Nëse keni një pyetje ose dëshironi të dini një informacion specifik rreth nesh apo mënyrës si operojmë, na kontaktoni nëpërmjet kësaj forme dhe do të merrni një përgjigje ne pak kohë.


  Detaje Kontakti

  Adresa:Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Alba, Tirane

  Telefon: 04 22 51 483

  Cel: 069 20 78 459


  Orari

  E Henë - E Premte / 9:00 AM - 8:00 PM