PHYTO GARDA

   
 • You've just added this product to the cart:

  Nebulair Aerosol

  0 out of 5

  Nebulair Aerosol

  Solucion Ipertonik i cili ndihmon perdoret per aerosol dhe ndihmon ne zbutjen e mukozes se hundeve, inflamazionin e rrugeve te frymemarrjes dhe rinitit.

  Permban Uje Termal dhe Acid Ialuronik

 • You've just added this product to the cart:

  Informa Pancia Piatta E Gonfiore

  0 out of 5

  Informa Pancia Piatta E Gonfiore

  Informa Pancia Piatta e Gonfiore eshte nje shtese ushqimore e cila permban Fermente Laktike si dhe ekstrakte bimore te bimes se Garincia (ndihmon ne ekuilibrimin e peshes trupore dhe metabolizmin e lipideve) dhe Griffonia (ndihmon ne kontrollin e ndjenjes se urise).

 • You've just added this product to the cart:

  Lattoferrina 200 Suprena

  0 out of 5

  Lattoferrina 200 Suprena

  Lattoferrina 200 Suprema perban 200 mg laktoferine me origjine shtazore dhe 7.5 mg Zink per cdo tablete.

  – Ndihmon ne mirefunksionimin e sistemit imunitar.

 • You've just added this product to the cart:

  Emoven Retard

  0 out of 5

  Emoven Retard

  Emoven 500 Retard eshte nje shtese ushqimore e cila permban ekstrakte te bimes se Rrushkullit qe permban Ruscogeninen e cila ndihmon ne permiresimin e qarkullimit te gjakut dhe uljen e edemave hemoroidale . Gjithashtu permban ekstrakte te Hamamelis, Centella dhe Geshtenjes e cila ndihmon ne uljen e edemave.

  Perdorimi : 1 tablet, 2 here ne dite larg ushqim

  *Keshillohet perdorimi per 30 dite, dhe ne menyre te perseritur per 3-4 here gjate 1 viti.
 • You've just added this product to the cart:

  Emoven H

  0 out of 5

  Emoven H

  Krem i cili ndihmon ne qetesimin dhe mjekimin e hemoroideve.

  Permban Sukralfat, Simetikon, Aloe Vera

  Perdorimi : 2 – 4 here ne dite sipas nevojes

 • You've just added this product to the cart:

  FISIOCOL

  0 out of 5

  FISIOCOL

  Fisiocol permban Omega 3 – 760 mg.
  – Kapsula pa arome.
  – Pa Gluten.

 • You've just added this product to the cart:

  C TOTAL 1000

  0 out of 5

  C TOTAL 1000

  C Total 1000 mg permban Vitamine C 1000 mg. Vitamina C ndihmon ne mirefunksionimin e sistemit imunitare.
  – Tableta Eferveshente me shije frutash te kuqe
  – PA Sheqer te shtuar
  – PA Gluten
  – Pa Laktoze

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  Letra te lagura okulare per pastrim te sekrecioneve dhe zbutje. Permbajne ekstrakte te Echinacines dhe Elicriso te cilat ndihmojne ne pastrimin delikat  dhe largimin e sekrecioneve, papastertive, pluhurave etj.

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  ? Pa konservues
  ? pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  ? Pa konservues
  ? pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  Your Aloe Vera

  0 out of 5

  Your Aloe Vera

  Xhel me permbajtje 99% natyrale i cili ka veti rigjeneruese dhe freskuese per lekuren.
  → Per fytyre dhe trup
  → Efekt rigjenerues dhe freskues
  → Permban 97% Aloe Vera
  → I testuar dermatologjikisht
  → Edhe per lekura te ndjeshme

 • You've just added this product to the cart:

  THE VERDE

  0 out of 5

  THE VERDE

  Shtese ushqimore e cila ndihmon ne ekuilibrimin e peshes trupore dhe ne drenimin e lengjeve te teperta ne organizem. Permban esktrakte vegjetale te cajit jeshil.

  Perdorimi :

  1 tablet ne mengjes pas ushqimit, dhe sipas nevojes edhe 1 tablet ne drake pas ushqimit

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Extreme

  0 out of 5

  Vitadyn Extreme

  Vitadyn Extreme eshte nje shtese ushqimore e cila ndihmon rikuperimin ne raste te lodhjes, ndihmone ne mirefunksionimin e sistemit muskular dhe te metabolizmit energjitik.

  Permban : Taurine, Arginine, Glutamine, Carnitine, Magnez, Kafeine etj.

  Perdorimi :

  1 bustine ne dite e tretur ne nje gote me uje

 • You've just added this product to the cart:

  Sanagol Treimmuno

  0 out of 5

  Sanagol Treimmuno

  Shtojcë ushqimore me ekstrakte bimore (Echinacea, qumësht kinez, sytha bredhi) dhe minerale (Manganese and Copper). Manganese dhe Copper ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi . Më saktësisht, coneflower është një ndihmë efektive për mbrojtjet natyrore të trupit. Ndihmon gjithashtu në promovimin e funksionit të shëndetshëm të traktit të sipërm respirator. Shija e saj e këndshme e bën atë të përshtatshme edhe për fëmijët.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  0 out of 5

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino permban 4 kripra Alkaline dhe Vitamine C.

  • Nuk permban sheqer
  • Nuk permban Gluten

  Perdorimi : 1-2 bustina ne dite, sipas nevojes

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix ORO

  0 out of 5

  Fermentix ORO

  Fermentix ORO eshte nje shtese ushqimore e cila permban fermente laktike dhe fibra prebiotike, te cilat ndihmojne ne ekuilibrimin dhe mireqenien e traktik gastro-intestinal.

  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 1 bustinë në ditë, e cila eshte e gatshme per tu konsumuar ose mund te tretet në nje gote me ujë.

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore

  0 out of 5

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore është një shtesë ushqimore e cila përmban fermente laktike, ekstrakte vegjetale dhe krom.

  Caj jeshil ndihmon në ruajtjen e peshes trupore por ka edhe efekt anti-oksidant, Finoku ndihmon në lëvizshmerine e traktit gastrointestinal dhe eleminimin e gazrave, Kromi ndihmon në ruajtjen e nivele të glukozës në gjak ndërsa Griffonia ndihmon në kontrollimin e ndjenjen së urisë.

  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 1 kapsulë në ditë, mundesisht pas vaktit kryesor.

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Zero Gusto

  0 out of 5

  Fermentix Zero Gusto

  Fermentix Zero Gusto is a food supplement that contains Lactobacillus Acidophillus and Lactobacillus Casei, which help balance the bacterial flora of the digestive tract. Each bust contains 25 billion lactic ferments.
  – Without Gluten
  – Without Lactose
  How to use:
  It is recommended to use 1 sachet per day

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Enzimi

  0 out of 5

  Fermentix Enzimi

  Fermentix Enzimi shte nje shtese ushqimore e cila permban fermente laktike te gjalla dhe EnzypoolTM (Bromeline, Papaina dhe Laktaze). Fermentet laktike qe permban Fermentix Enzimi ( Lactobaciullus Plantarium dhe Bifidobacterium Lactis) ndihmojne ne ekuilibrimin e flores bakteriale te traktit tretes.
  – Pa Gluten
  – Pa Laktoze
  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 2 kapsula në ditë.

 • You've just added this product to the cart:

  STIMOLA BRONZ SPF 30

  0 out of 5

  STIMOLA BRONZ SPF 30

  Përshkrimi:
  Mbrojtja nga dielli për fytyrën, trupin dhe flokët,  konceptimi i ri, duke respektuar lëkurën dhe mjedisin. Formulimi i posaçëm me vaj karrote, krunde orizi dhe mikroalgash, një stimulues natyral i melaninës, nxit pigmentimin fiziologjik të lëkurës për nxirje të shpejtë dhe natyrale. Ideal edhe për ata që praktikojnë sportet në natyrë.

  PËRBËRËSIT :
  Me mikroalga Detare, vaj karrote, vaj krunde, vaj orizi dhe Vitaminë E.

  PËRDORIMI:
  Spërkasni drejtpërdrejt në lëkurë në një distancë prej afërsisht 10 cm. Për zonat delikate të fytyrës, zbrazni produktin në duar dhe lyejeni ato . Tharje e menjëhershme. Gjithashtu mund të aplikohet në flokë. Aplikoni produktin para ekspozimit. Përsëriteni aplikimin çdo 2 orë ose më shumë në varësi të llojit të lëkurës tuaj, në rast të djersitjes së tepërt, pas larjes ose tharjes.

 • You've just added this product to the cart:

  Lederme Capelli e Unghie

  0 out of 5

  Lederme Capelli e Unghie

  1 tablete ne dite
  PA Gluten
  <br>

  Udhezime:
  Shtesë ushqimore me PHYTOREVIV® (L-Metioninë, Horsetail, Taurinë, hardhinë e kuqe), MSM (metilsulfonilmetan, burim squfuri), Çaji jeshil. Trëndafili i kuq, çaji jeshil, bakri dhe zinku ndihmojnë për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ. Horsetail dhe zink janë të dobishme për mirëqenien e flokëve dhe thonjve. Bakri kontribuon në pigmentim normal të flokëve.

  Perberes:
  Bulking agent: cellulose; PHYTOREVIV® (L-Metionina, Horsetail aerial parts d.e. (Equisetum arvense L.) 10% silicon, Taurine, Red vine seed d.e. (Vitis vinifera L.) 95% proanthocyanidins); Methylsulfonylmethane (MSM), Green tea leaf d.e. (Camellia sinensis (L.) Kuntze) 50% catechins, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; Zinc gluconate, glazing agents, hydroxypropyl methylcellulose, talc, polyethylene glycol; Cooper gluconate colours: E171, E141.

  Udhezime perdorimi:
  1 tablete ne dite.

  Paketimi:
  30 tableta.

 • You've just added this product to the cart:

  Aloe Bio

  0 out of 5

  Aloe Bio

  Lëng i pastër i ORGANIC Aloe Vera Gel me pulpë
  Kultivimi i bimëve organike – Cilësi e lartë e certifikuar
  Nuk ka sheqer, ëmbëlsues, preservativë dhe aromatizues të shtuar
  Thorns filetuar me dorë
  Shije e pastër natyrore
  Pa Gluten
  <br>

  Pershkrimi:
  Lëng i pastër i Aloe Vera organike me tul për funksionet pastruese të trupit me një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes.

  Perberesit:
  lëng i Aloe Vera organike (Aloe Barbadensis Miller) 99,9%, rregullator aciditeti: acid citrik.

  Udhezime:
  30 ml leng ne dite (e barabartë me 3 lugë), i paholluar ose i holluar me ujë, mundësisht para ngrënies.

  PAketimi:
  Shishe xhami 1 Liter.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Pappa Reale

  0 out of 5

  Vitadyn Pappa Reale

  1 shishe për t'u marrë një herë në ditë
   Pa Laktoze
  Pa Gluten
  <br>
  Udhezime:
  Vitadyn® Pappa Reale 1000 përmban pelte mbretërore, polen, mjaltë, lëng shegë, 6 vitamina dhe 4 minerale me vetitë specifike. Vitaminat B6 dhe B12 me hekur dhe acid folik janë të dobishme për luftimin e lodhjes. Mangani dhe bakri ndihmojnë metabolizmin normal të energjisë. Bakri gjithashtu promovon funksionin e sistemit imunitar dhe sistemin qendror nervor dhe së bashku me shegë, vitamina E dhe seleni ndihmon për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ. Vitamina A është e dobishme për shëndetin e përgjithshëm të vizionit, ndërsa vitamina D lehtëson absorbimin e kalciumit dhe fosforit.
  Perberesit:
  uje, fruktoze, mjalte akacie, lëng frutash të thata, përqendrimi i lëngut të portokallit, pjata lule d.e., flavors, koncentrat i dehidratuar me lëng shegë (Punica granatum L., fruta), vitaminë E (dl-alfa-tokoferil acetat), citrate hekuri, ruajtës: sorbat i kaliumit; vitamina A (acetat retinil), korrektor aciditeti: acid limoni; vitamina B6 (piridoksina hidrokloride), vitamina D (kolekalciferoli), glukonat mangani, L-selenometionin, glukonat e bakrit, vitamina B12 (cianokobalamin), acid folik (acid pteroilmonoglutamik).

  Udhezime perdorimi:
  1 shishe që do të merret një herë në ditë, ose ashtu siç është ose holluar me ujë, mundësisht në mëngjes.

  Paketimi:
  10 ml shishe xhami me një dozë.

 • You've just added this product to the cart:

  ValeryMed

  0 out of 5

  ValeryMed

  45 tableta
  Lirim i ngadalte
  Pa Gluten
  <br>
  Pershkrimi:
  Shtesë ushqimore që përmban ekstrakt Valeriana për të nxitur relaksim dhe gjumë të qetë në rastet e stresit. Formula e saj e lirimit të ngadaltë kërkon vetëm 1 tabletë që të merret gjatë natës para se të shkoni në shtrat ose 1 siç kërkohet gjatë ditës.

  Perberesit:
  Valerian (Valeriana officinalis L., root) d.e. (0,42% valerenic acids – HPLC), bulking agents: hydroxypropyl methylcellulose, monocalcium phosphate, cellulose; glazing agents: hydroxypropyl methylcellulose, fatty acids, cellulose, glycerol, shellac; anti-caking agents: fatty acid magnesium salts, silicon dioxide; colours: titanium dioxide, copper complexes of chlorophylls, copper complexes of chlorophyllins.

  Perdorimi:
  1 tabletë natën para se të shkoni në shtrat ose 1 siç kërkohet gjatë ditës, mundësisht midis ngrënies.


  Paketimi:

  45 tableta.