SYRIO

   
 • You've just added this product to the cart:

  BioSi Smokers

  0 out of 5

  BioSi Smokers

  Një pastë delikate me një shije të freskët, me veprim natyral gërryes të Silicës.

  Ndihmon në parandalimin e efekteve të ngjyrosjes së dhëmbëve.

  Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët saktë, ndihmon në parandalimin e efekteve të zverdhjes të shkaktuara nga pije dhe pirja e duhanit.

  Ndihmon në promovimin e mbrojtjes kundër pllakës dhe prishjes së dhëmbëve, duke ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës natyrale të dhëmbëve.

 • You've just added this product to the cart:

  BioSI GEL

  0 out of 5

  BioSI GEL

  Pastë delikate e dhëmbëve me një shije të freskët, ajo kombinon veprimin qetësues të Panthenol me veprimin kundër pllakave të Citrinkut Zink dhe ndihmon në mbajtjen e mishrave të dhëmbëve të fortë dhe të shëndetshëm. Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët në mënyrë korrekte, ndihmon në promovimin e mbrojtjes nga pllaka dhe kariesi, duke kontribuar në veprimin e lehtësimit të mishrave të ndjeshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  0 out of 5

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  CREAM DÉCOLLETÉ ME EFEKTIN TENSOR
  Krem i lehtë formulohet për të parandaluar dhe zvogëluar shenjat e plakjes dhe për të mbrojtur lëkurën nga agresionet e jashtme (ndotja dhe ndryshimet e papritura të temperaturës), moisturizes dhe firmat lëkurën e qafës dhe dekoltenë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës. Përmban filtra dielli.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  0 out of 5

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  EYE CONTOUR WITH LIFTING EFFECT

  Mikro xhel që thithet shpejt është formuluar posaçërisht për sytë. I bën sytë të duken më të qetë dhe më të butë. Zgjidhja peptide (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe linjave të shprehjes dhe krenohet me një efekt ngritës të fuqishëm.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive. Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  0 out of 5

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  FACE CREAM WITH LIFTING EFFECT

  Krem i pasur me përbërës aktiv thith lehtë dhe depërton thellë në rrudha dhe rrudha mikro. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës.

  PABABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE

  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  DERMATOLOGICALLY AND CLINICALLY TESTED

  PRODUKTI I PERSHTATSHEM PER LEKUREN SENSITIVE

  TESTUAR NE NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  0 out of 5

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  FRESH GEL WITH LIFTING EFFECT

  E pasur me përbërës aktiv, xhel i freskët pa vaj thith lehtë, hidraton dhe rigjeneron lëkurën dhe ka veti antiplakje. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zbutjen  e rrudhave.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem ne lekure sensitive.

  Testuar  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  Eshtë një serum xhel me përbërës aktivë të biodalitetit të lartë. Duke aplikuar lehtësisht, perhapet në lëkurë në mënyrë të barabartë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës;
  Peptidi Palmitoyl, i përfshirë në përqendrim 1%, rrit veprimin kundër plakjes.
  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  0 out of 5

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  BISOMET EVROPA LIFTINGKRAHI I FASS ME EFEKTIN PLUS LIFTINGKrem i pasur është ideal për lëkurën e pjekur dhe të lirshme. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe siguron një efekt të fuqishëm ngritës. Veprimi plus garantohet nga prania e Oligopeptid-20, e përmbajtur në 2% zgjidhje, e cila krenohet me një veprim të zgjeruar anti-plakje.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per
  NICKEL, CHROME, COBALT, ARSENIC, CADMIUM DHE MERCURY

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  UJI TERMAL AKTIV
  Ujë delikat dhe i lehtë që tonifikon, freskon dhe shkëlqen lëkurën. Pasuria e përbërësve të shtuar në formulë jep butësi, elasticitet dhe shkëlqim në lëkurën e fytyrës.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  Acidi HYALURONIC I PIRAZgjidhja e 100% Acidit Hyaluronic i Pastër me veti të jashtëzakonshme kundër rrudhave, hidratues dhe rigjallëruese që i jep lëkurës së fytyrës kompaktësi, elasticitet dhe shkëlqim të fortë.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  FRAGRANCE-FREE
  Preservative-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE
  I Testuar

 • You've just added this product to the cart:

  Urisen Plus

  0 out of 5

  Urisen Plus

  Principi Aktiv:

  Koncetrat Lëngje boronicë, Lactobacillus Acidophilus, Vitamina C dhe Ekstraktë Asparagus

  Formë / Doza:

  7 x 7 bustina

  Përshrkim:

  Urisen Plus eshte nje shtese ushqimore e cila permban ekstrakte Cranberry te perqendruar, Lactobacillus Acidophillus, Vitamine C dhe ekstrakte Asparagusi.

  Cranberry dhe Asparagusi favorizojne funksionimin normal te traktit urinare dhe drenazhimin e lengjeve trupore.

  Asparagusi gjithashtu ka veti depurative per organizmin.

  Vitamina C ndihmon ne mirefunksionimin e sistemit imunitare.

  Lactobacillus Acidophillus,I cili gjendet ne bustine te vecante per te mos humbur vetite, favorizon equilibrimin e flores bakteriale.

  Përbërsit:

  Permbajtja : 1+1 bustine
  Cranberry 2 gr
  Vitamine C 120 MG
  Asparagus 50 mg
  Lactobacillus Acidophillus ≥ 1 mld

  Mënyra e përdorimit: 

  1 + 1 bustina në ditë për të tretura së bashku në një gotë të madhe me ujë (150 ml), një herë në ditë preferohet në mëngjes në stomak bosh. Këshillohet që të pini jo më pak se një litër ujë gjatë ditës.

  Mbani larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

 • You've just added this product to the cart:

  COLLAGEN - SY

  0 out of 5

  COLLAGEN – SY

  Principi aktiv:

  5 g Kolagjen verisol, Vitamin B6, Biotine, Zinc, Baker

  Formë / Doza:

  10 flakon /25ml

 • You've just added this product to the cart:

  Colisen

  0 out of 5

  Colisen

  Principi aktiv:

  Kamomil, Passiflora, Tiglio, Finok, Vit B6

  Formë / Doza:

  30ml flakon

  Përshkrim:

  Nje ndihme natyrale per mirefunksionimin e traktit gastrointestinal

  Colisen me pika eshte nje shtese ushqimore e cila permban ekstrakte bimore te Kamomilit, Pasiflores, Koperit dhe Anisonit te cilat rrisin levizshmerine gastrointestinale dhe ndihmojne ne eliminimin e  gazrave.

  Perberesit:

  Ne  20 pika
  Kamomil 20 mg
  Pasiflora 20 mg
  Tiglio 20 mg
  Koper 20 mg
  Anison 20 mg
  Vitamine B6 0.3 mg

  Menyra e Perdorimit:

  Keshillohen 20 pika (rreth 1m1) per maximum 3 here ne dite.

  Mund te shoqerohet me uje ose qumesht.

  *Te ruhet ne temperature ambienti (15-25* C)

  *Te mos kalohet dosa ditore e rekomanduar