Kozmetike

   
 • You've just added this product to the cart:

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  0 out of 5

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  CREAM DÉCOLLETÉ ME EFEKTIN TENSOR
  Krem i lehtë formulohet për të parandaluar dhe zvogëluar shenjat e plakjes dhe për të mbrojtur lëkurën nga agresionet e jashtme (ndotja dhe ndryshimet e papritura të temperaturës), moisturizes dhe firmat lëkurën e qafës dhe dekoltenë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës. Përmban filtra dielli.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  0 out of 5

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  EYE CONTOUR WITH LIFTING EFFECT

  Mikro xhel që thithet shpejt është formuluar posaçërisht për sytë. I bën sytë të duken më të qetë dhe më të butë. Zgjidhja peptide (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe linjave të shprehjes dhe krenohet me një efekt ngritës të fuqishëm.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive. Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  0 out of 5

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  FACE CREAM WITH LIFTING EFFECT

  Krem i pasur me përbërës aktiv thith lehtë dhe depërton thellë në rrudha dhe rrudha mikro. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës.

  PABABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE

  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  DERMATOLOGICALLY AND CLINICALLY TESTED

  PRODUKTI I PERSHTATSHEM PER LEKUREN SENSITIVE

  TESTUAR NE NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  0 out of 5

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  FRESH GEL WITH LIFTING EFFECT

  E pasur me përbërës aktiv, xhel i freskët pa vaj thith lehtë, hidraton dhe rigjeneron lëkurën dhe ka veti antiplakje. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zbutjen  e rrudhave.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem ne lekure sensitive.

  Testuar  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  Eshtë një serum xhel me përbërës aktivë të biodalitetit të lartë. Duke aplikuar lehtësisht, perhapet në lëkurë në mënyrë të barabartë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës;
  Peptidi Palmitoyl, i përfshirë në përqendrim 1%, rrit veprimin kundër plakjes.
  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  0 out of 5

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  BISOMET EVROPA LIFTINGKRAHI I FASS ME EFEKTIN PLUS LIFTINGKrem i pasur është ideal për lëkurën e pjekur dhe të lirshme. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe siguron një efekt të fuqishëm ngritës. Veprimi plus garantohet nga prania e Oligopeptid-20, e përmbajtur në 2% zgjidhje, e cila krenohet me një veprim të zgjeruar anti-plakje.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per
  NICKEL, CHROME, COBALT, ARSENIC, CADMIUM DHE MERCURY

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  UJI TERMAL AKTIV
  Ujë delikat dhe i lehtë që tonifikon, freskon dhe shkëlqen lëkurën. Pasuria e përbërësve të shtuar në formulë jep butësi, elasticitet dhe shkëlqim në lëkurën e fytyrës.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  Acidi HYALURONIC I PIRAZgjidhja e 100% Acidit Hyaluronic i Pastër me veti të jashtëzakonshme kundër rrudhave, hidratues dhe rigjallëruese që i jep lëkurës së fytyrës kompaktësi, elasticitet dhe shkëlqim të fortë.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  FRAGRANCE-FREE
  Preservative-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE
  I Testuar

 • You've just added this product to the cart:

  STIMOLA BRONZ SPF 30

  0 out of 5

  STIMOLA BRONZ SPF 30

  Përshkrimi:
  Mbrojtja nga dielli për fytyrën, trupin dhe flokët,  konceptimi i ri, duke respektuar lëkurën dhe mjedisin. Formulimi i posaçëm me vaj karrote, krunde orizi dhe mikroalgash, një stimulues natyral i melaninës, nxit pigmentimin fiziologjik të lëkurës për nxirje të shpejtë dhe natyrale. Ideal edhe për ata që praktikojnë sportet në natyrë.

  PËRBËRËSIT :
  Me mikroalga Detare, vaj karrote, vaj krunde, vaj orizi dhe Vitaminë E.

  PËRDORIMI:
  Spërkasni drejtpërdrejt në lëkurë në një distancë prej afërsisht 10 cm. Për zonat delikate të fytyrës, zbrazni produktin në duar dhe lyejeni ato . Tharje e menjëhershme. Gjithashtu mund të aplikohet në flokë. Aplikoni produktin para ekspozimit. Përsëriteni aplikimin çdo 2 orë ose më shumë në varësi të llojit të lëkurës tuaj, në rast të djersitjes së tepërt, pas larjes ose tharjes.