Te tjera

   
 • You've just added this product to the cart:

  VITAMINA C 1000 MG NAMED

  0 out of 5

  VITAMINA C 1000 MG NAMED

  Shtese ushqimore e cila permban Vitamine C 1000 mg.
  – Pa Laktoze
  – Ndihmon Sistemin Imunitare

 • You've just added this product to the cart:

  VITAMINA C 500 MG NAMED

  0 out of 5

  VITAMINA C 500 MG NAMED

  Shtese ushqimore e cila permban Vitamine C 500 mg.
  – Pa sheqer
  – E pertypshme ne forme karamele
  – Ndihmon Sistemin Imunitare

 • You've just added this product to the cart:

  TENIVERME 20 MG/ML

  0 out of 5

  TENIVERME 20 MG/ML

  Principi Aktiv : Flubendazol

  Forme Doza : 20 mg/ml  – 30 ml

 • You've just added this product to the cart:

  TENIVERME 100 MG

  0 out of 5

  TENIVERME 100 MG

  Principi Aktiv : Flubendazol

  Forme Doza : 100 mg – 6 tableta

 • You've just added this product to the cart:

  FISIOCOL

  0 out of 5

  FISIOCOL

  Fisiocol permban Omega 3 – 760 mg.
  – Kapsula pa arome.
  – Pa Gluten.

 • You've just added this product to the cart:

  C TOTAL 1000

  0 out of 5

  C TOTAL 1000

  C Total 1000 mg permban Vitamine C 1000 mg. Vitamina C ndihmon ne mirefunksionimin e sistemit imunitare.
  – Tableta Eferveshente me shije frutash te kuqe
  – PA Sheqer te shtuar
  – PA Gluten
  – Pa Laktoze

 • You've just added this product to the cart:

  CORVITE Eferveshente

  0 out of 5

  CORVITE Eferveshente

  Corvite eferveshente permban Vitamine C 1000 mg.

 • You've just added this product to the cart:

  LIDONOSTRUM Bomba Spray 2%

  0 out of 5

  LIDONOSTRUM Bomba Spray 2%

  Principi aktiv: Lidocaine
  Formë / Doza: 100 mg/ml – Shishe 80 gr

 • You've just added this product to the cart:

  LIDONOSTRUM Gele 2%

  0 out of 5

  LIDONOSTRUM Gele 2%

  Principi aktiv: Lidocaine Hydrochloride
  Formë / Doza: 20 mg/g – Tubet 30 gr Xhel

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Salviette

  Letra te lagura okulare per pastrim te sekrecioneve dhe zbutje. Permbajne ekstrakte te Echinacines dhe Elicriso te cilat ndihmojne ne pastrimin delikat  dhe largimin e sekrecioneve, papastertive, pluhurave etj.

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Gocce

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  💧 Pa konservues
  💧 pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  0 out of 5

  CRYSTALLINE BLUE Fiale

  Pika per sy, solucion steril i cili permban Acid Ialuronik dhe ekstrakte te Perilla. Mund te perdoret edhe nga perdoruesit e lenteve.

  💧 Pa konservues
  💧 pH fiziologjik

 • You've just added this product to the cart:

  Your Aloe Vera

  0 out of 5

  Your Aloe Vera

  Xhel me permbajtje 99% natyrale i cili ka veti rigjeneruese dhe freskuese per lekuren.
  → Per fytyre dhe trup
  → Efekt rigjenerues dhe freskues
  → Permban 97% Aloe Vera
  → I testuar dermatologjikisht
  → Edhe per lekura te ndjeshme

 • You've just added this product to the cart:

  BioSi Smokers

  0 out of 5

  BioSi Smokers

  Një pastë delikate me një shije të freskët, me veprim natyral gërryes të Silicës.

  Ndihmon në parandalimin e efekteve të ngjyrosjes së dhëmbëve.

  Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët saktë, ndihmon në parandalimin e efekteve të zverdhjes të shkaktuara nga pije dhe pirja e duhanit.

  Ndihmon në promovimin e mbrojtjes kundër pllakës dhe prishjes së dhëmbëve, duke ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës natyrale të dhëmbëve.

 • You've just added this product to the cart:

  BioSI GEL

  0 out of 5

  BioSI GEL

  Pastë delikate e dhëmbëve me një shije të freskët, ajo kombinon veprimin qetësues të Panthenol me veprimin kundër pllakave të Citrinkut Zink dhe ndihmon në mbajtjen e mishrave të dhëmbëve të fortë dhe të shëndetshëm. Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët në mënyrë korrekte, ndihmon në promovimin e mbrojtjes nga pllaka dhe kariesi, duke kontribuar në veprimin e lehtësimit të mishrave të ndjeshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  THE VERDE

  0 out of 5

  THE VERDE

  Shtese ushqimore e cila ndihmon ne ekuilibrimin e peshes trupore dhe ne drenimin e lengjeve te teperta ne organizem. Permban esktrakte vegjetale te cajit jeshil.

  Perdorimi :

  1 tablet ne mengjes pas ushqimit, dhe sipas nevojes edhe 1 tablet ne drake pas ushqimit

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Extreme

  0 out of 5

  Vitadyn Extreme

  Vitadyn Extreme eshte nje shtese ushqimore e cila ndihmon rikuperimin ne raste te lodhjes, ndihmone ne mirefunksionimin e sistemit muskular dhe te metabolizmit energjitik.

  Permban : Taurine, Arginine, Glutamine, Carnitine, Magnez, Kafeine etj.

  Perdorimi :

  1 bustine ne dite e tretur ne nje gote me uje

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  0 out of 5

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino permban 4 kripra Alkaline dhe Vitamine C.

  • Nuk permban sheqer
  • Nuk permban Gluten

  Perdorimi : 1-2 bustina ne dite, sipas nevojes

 • You've just added this product to the cart:

  ENTIX

  0 out of 5

  ENTIX

  -Principi Aktiv : Furosemide
  -Forme Doza : 40 mg / Tablete

 • You've just added this product to the cart:

  CITROLEDUM STICK DOPO PUNTURA

  0 out of 5

  CITROLEDUM STICK DOPO PUNTURA

  PËRSHKRIM:
  Është veçanërisht e përshtatshme për të lehtësuar ndjenjën e lëkurës së irrituar të shkaktuar nga faktorë të jashtëm. Aloe, Kamomil, Mallow dhe ekstraktet e Calendul-ës e bëjnë këtë një trajtim shumë delikat dhe jo-irritues. Locion jo i yndyrshëm, lë një aromë të lehtë në lëkurë.

  PËRDORIMI:
  Shkundni lapsin. Hiqni kapakun mbrojtës. Aplikoni një sasi të vogël në zonën e prekur dhe masazhoni për disa sekonda, duke shmangur kontaktin me sytë dhe gojën. Kur është e nevojshme, përsëriteni operacionin pas disa minutash.

 • You've just added this product to the cart:

  CITROLEDUM SPRAY - Locion Kundër Insekteve

  0 out of 5

  CITROLEDUM SPRAY – Locion Kundër Insekteve

  PËRSHKRIM:
  Locion kunder insekteve. Mbron kundër pickimeve të llojeve të ndryshme të mushkonjave, duke përfshirë edhe mushkonjat Tigër, gjatë ditës dhe natës deri në tetë orë. Rekomandohet për përdorim në zonat e infektuara nga mushkonja tropikale (Anopheles gambie) ku do të sigurojë mbrojtje për tre orë. Përmban Aloe Vera për të zbutur lëkurën.

  PËRDORIMI:
  Aplikoni produktin duke masazhuar lehtë lëkurën për t’u mbrojtur. Kur aplikohet në fytyrë dhe qafë, vendosni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbë të dorës dhe përhapeni, duke u kujdesur që të shmangni sytë, hundën dhe gojën.

 • You've just added this product to the cart:

  Etiltox 200 mg (Disulfiram)

  0 out of 5

  Etiltox 200 mg (Disulfiram)

  -Principi Aktiv : Disulfiram
  -Forme Doza : Tableta 200 MG

 • You've just added this product to the cart:

  OMEGAMAR

  0 out of 5

  OMEGAMAR

  Omegamar është gjithashtu një shtojcë dietetike e bazuar në vaj peshku të pasur me acide yndyrore omega 3 (EPA dhe DHA) me koncentrim të lartë të dobishëm në promovimin e funksionit fiziologjik të kardiovaskulare, cerebrale dhe pamjeve. Omegamar gjithashtu përmban Vitamina E, një antioksidant i fuqishëm që në sinergji me omega 3 mbron membranat qelizore nga plakja.

   

  KUJDES

  Për shkak të pranisë natyrore të disa përbërësve, mund të ketë variabilitet organoleptik dhe ngjyrash nga grupi në grumbull, që nuk paragjykojnë cilësinë e produktit. Mos e përdorni gjatë shtatzënisë. Shitore në një vend të ftohtë dhe të thatë, mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve nën moshën tre vjeçare. Data më e mirë para i referohet një produkti të ruajtur siç duhet në paketim integral.

 • You've just added this product to the cart:

  Aloe Bio

  0 out of 5

  Aloe Bio

  Lëng i pastër i ORGANIC Aloe Vera Gel me pulpë
  Kultivimi i bimëve organike – Cilësi e lartë e certifikuar
  Nuk ka sheqer, ëmbëlsues, preservativë dhe aromatizues të shtuar
  Thorns filetuar me dorë
  Shije e pastër natyrore
  Pa Gluten
  <br>

  Pershkrimi:
  Lëng i pastër i Aloe Vera organike me tul për funksionet pastruese të trupit me një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes.

  Perberesit:
  lëng i Aloe Vera organike (Aloe Barbadensis Miller) 99,9%, rregullator aciditeti: acid citrik.

  Udhezime:
  30 ml leng ne dite (e barabartë me 3 lugë), i paholluar ose i holluar me ujë, mundësisht para ngrënies.

  PAketimi:
  Shishe xhami 1 Liter.