Intivit Deli

Intivit Deli

Principi aktiv:

Detergjent intim  me Vitaminë E  ,  Ph 5.5

Formë / Doza:

flakon 200 ml

Përshrkim:

Intivit Deli eshte nje detergjent intim i cili permban Vitamine E.

Intivit Deli eshte solucion delikat per higjenen intime te jashtme.

Formulimi i Intivit deli eshte i tille qe ne saje te pH 5,5 neutralizon efektivisht rritjen e kerpudhave dhe baktereve.

Perberesit:

Nje nga perberesit kryesore Vitamina E ka veti antioksidante dhe permireson efektin mbrojtes te Intivit Deli.

Nuk permban SLS (Sodio Lauril Solfato) dhe Paraben.

Mënyra e përdorimit:

Intivit Deli keshillohet kryesisht per kurimin e kruajtjes, skucqjes dhe djegieve te lehta.

  • Reviews (0)

Rishikime

Nuk ka asnjë rishikim.


Shkruani një rishikim për “Intivit Deli”