Olio Di Mandorle Dolci

Olio Di Mandorle Dolci

0 out of 5

Vaj i bajames se embel i cili mund te perdoret :

  1. Perdorim Ushqimor : 1-3 luge ne dite
  2. Perdorim mbi lekure : Per rigjenerimin e lekures se thate dhe te acaruar.