Produkte

   
 • You've just added this product to the cart:

  BioSi Smokers

  0 out of 5

  BioSi Smokers

  Një pastë delikate me një shije të freskët, me veprim natyral gërryes të Silicës.

  Ndihmon në parandalimin e efekteve të ngjyrosjes së dhëmbëve.

  Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët saktë, ndihmon në parandalimin e efekteve të zverdhjes të shkaktuara nga pije dhe pirja e duhanit.

  Ndihmon në promovimin e mbrojtjes kundër pllakës dhe prishjes së dhëmbëve, duke ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës natyrale të dhëmbëve.

 • You've just added this product to the cart:

  BioSI GEL

  0 out of 5

  BioSI GEL

  Pastë delikate e dhëmbëve me një shije të freskët, ajo kombinon veprimin qetësues të Panthenol me veprimin kundër pllakave të Citrinkut Zink dhe ndihmon në mbajtjen e mishrave të dhëmbëve të fortë dhe të shëndetshëm. Veprimi i Chlorophyll i kombinuar me Sage ndihmon në rifreskimin natyral të zgavrës ne gojë. Përdoret rregullisht, duke larë dhëmbët në mënyrë korrekte, ndihmon në promovimin e mbrojtjes nga pllaka dhe kariesi, duke kontribuar në veprimin e lehtësimit të mishrave të ndjeshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  THE VERDE

  0 out of 5

  THE VERDE

  Shtese ushqimore e cila ndihmon ne ekuilibrimin e peshes trupore dhe ne drenimin e lengjeve te teperta ne organizem. Permban esktrakte vegjetale te cajit jeshil.

  Perdorimi :

  1 tablet ne mengjes pas ushqimit, dhe sipas nevojes edhe 1 tablet ne drake pas ushqimit

 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Extreme

  0 out of 5

  Vitadyn Extreme

  Vitadyn Extreme eshte nje shtese ushqimore e cila ndihmon rikuperimin ne raste te lodhjes, ndihmone ne mirefunksionimin e sistemit muskular dhe te metabolizmit energjitik.

  Permban : Taurine, Arginine, Glutamine, Carnitine, Magnez, Kafeine etj.

  Perdorimi :

  1 bustine ne dite e tretur ne nje gote me uje

 • You've just added this product to the cart:

  Corvite Plus

  0 out of 5

  Corvite Plus

  Corvite Plus permban Vitamine C Liposomale e cila ka aftesine qe te perthithet me shpejt nga organzimi i njeriut.

 • You've just added this product to the cart:

  Sanagol Treimmuno

  0 out of 5

  Sanagol Treimmuno

  Shtojcë ushqimore me ekstrakte bimore (Echinacea, qumësht kinez, sytha bredhi) dhe minerale (Manganese and Copper). Manganese dhe Copper ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi . Më saktësisht, coneflower është një ndihmë efektive për mbrojtjet natyrore të trupit. Ndihmon gjithashtu në promovimin e funksionit të shëndetshëm të traktit të sipërm respirator. Shija e saj e këndshme e bën atë të përshtatshme edhe për fëmijët.

 • You've just added this product to the cart:

  Complexo B

  0 out of 5

  Complexo B

  Complexo B eshte nje shtese ushqimore e cila permban Vitamina te grupit B.

  • Per femije +3 vjec dhe per te rritur.
  • Me shije Ananasi.
 • You've just added this product to the cart:

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  0 out of 5

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino – Pa sheqer

  Vitadyn Magnesio Potassio Alkalino permban 4 kripra Alkaline dhe Vitamine C.

  • Nuk permban sheqer
  • Nuk permban Gluten

  Perdorimi : 1-2 bustina ne dite, sipas nevojes

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  0 out of 5

  B Lift NECK & DÉCOLLETÉ LIFTING

  CREAM DÉCOLLETÉ ME EFEKTIN TENSOR
  Krem i lehtë formulohet për të parandaluar dhe zvogëluar shenjat e plakjes dhe për të mbrojtur lëkurën nga agresionet e jashtme (ndotja dhe ndryshimet e papritura të temperaturës), moisturizes dhe firmat lëkurën e qafës dhe dekoltenë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës. Përmban filtra dielli.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  0 out of 5

  B Lift EYE CONTOUR LIFTING MICRO GEL

  EYE CONTOUR WITH LIFTING EFFECT

  Mikro xhel që thithet shpejt është formuluar posaçërisht për sytë. I bën sytë të duken më të qetë dhe më të butë. Zgjidhja peptide (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe linjave të shprehjes dhe krenohet me një efekt ngritës të fuqishëm.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive. Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  0 out of 5

  B Lift RICH LIFTING COMPLEX

  FACE CREAM WITH LIFTING EFFECT

  Krem i pasur me përbërës aktiv thith lehtë dhe depërton thellë në rrudha dhe rrudha mikro. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës.

  PABABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE

  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  DERMATOLOGICALLY AND CLINICALLY TESTED

  PRODUKTI I PERSHTATSHEM PER LEKUREN SENSITIVE

  TESTUAR NE NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  0 out of 5

  B Lift FRESH LIFTING GEL

  FRESH GEL WITH LIFTING EFFECT

  E pasur me përbërës aktiv, xhel i freskët pa vaj thith lehtë, hidraton dhe rigjeneron lëkurën dhe ka veti antiplakje. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zbutjen  e rrudhave.

  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  TESTUAR DERMATOLOGJIK

  Produkti i pershtatshem ne lekure sensitive.

  Testuar  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE LIFTING SERUM GEL

  Eshtë një serum xhel me përbërës aktivë të biodalitetit të lartë. Duke aplikuar lehtësisht, perhapet në lëkurë në mënyrë të barabartë. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe krenohet me një efekt të fuqishëm ngritës;
  Peptidi Palmitoyl, i përfshirë në përqendrim 1%, rrit veprimin kundër plakjes.
  PARABEN-FREE

  SILICONE-FREE

  PETROLATUM-FREE

  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN FREE-FRAGRANCE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  Testuar NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  0 out of 5

  B Lift BISOMES EVOLUTE LIFTING

  BISOMET EVROPA LIFTINGKRAHI I FASS ME EFEKTIN PLUS LIFTINGKrem i pasur është ideal për lëkurën e pjekur dhe të lirshme. Solucioni peptid (Acetyl Octapeptide-3), në përqendrim prej 5%, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të shprehjes dhe siguron një efekt të fuqishëm ngritës. Veprimi plus garantohet nga prania e Oligopeptid-20, e përmbajtur në 2% zgjidhje, e cila krenohet me një veprim të zgjeruar anti-plakje.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  ALLERGEN-FREE FRAGRANCE

  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per
  NICKEL, CHROME, COBALT, ARSENIC, CADMIUM DHE MERCURY

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE TONIFYING WATER

  UJI TERMAL AKTIV
  Ujë delikat dhe i lehtë që tonifikon, freskon dhe shkëlqen lëkurën. Pasuria e përbërësve të shtuar në formulë jep butësi, elasticitet dhe shkëlqim në lëkurën e fytyrës.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  PETROLATUM-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive.
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUMDHE ZHIVE

 • You've just added this product to the cart:

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  0 out of 5

  B Lift ACTIVE HYALURONIC SERUM

  Acidi HYALURONIC I PIRAZgjidhja e 100% Acidit Hyaluronic i Pastër me veti të jashtëzakonshme kundër rrudhave, hidratues dhe rigjallëruese që i jep lëkurës së fytyrës kompaktësi, elasticitet dhe shkëlqim të fortë.
  PARABEN-FREE
  SILICONE-FREE
  FRAGRANCE-FREE
  Preservative-FREE
  ALCOHOL-FREE
  Testuar Dermatologjikisht
  Produkti i pershtatshem per lekure sensitive
  NIKEL, KROM, KOBALT, ARSENIK, KADMIUM DHE ZHIVE
  I Testuar

 • You've just added this product to the cart:

  Ikynol 100 MG

  0 out of 5

  Ikynol 100 MG

  Principi Aktiv : Allopurinol
  Forme Doza : 100 mg / Tablete

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix ORO

  0 out of 5

  Fermentix ORO

  Fermentix ORO eshte nje shtese ushqimore e cila permban fermente laktike dhe fibra prebiotike, te cilat ndihmojne ne ekuilibrimin dhe mireqenien e traktik gastro-intestinal.

  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 1 bustinë në ditë, e cila eshte e gatshme per tu konsumuar ose mund te tretet në nje gote me ujë.

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore

  0 out of 5

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore

  Fermentix Pancia Piatta & Gonfiore është një shtesë ushqimore e cila përmban fermente laktike, ekstrakte vegjetale dhe krom.

  Caj jeshil ndihmon në ruajtjen e peshes trupore por ka edhe efekt anti-oksidant, Finoku ndihmon në lëvizshmerine e traktit gastrointestinal dhe eleminimin e gazrave, Kromi ndihmon në ruajtjen e nivele të glukozës në gjak ndërsa Griffonia ndihmon në kontrollimin e ndjenjen së urisë.

  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 1 kapsulë në ditë, mundesisht pas vaktit kryesor.

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Zero Gusto

  0 out of 5

  Fermentix Zero Gusto

  Fermentix Zero Gusto is a food supplement that contains Lactobacillus Acidophillus and Lactobacillus Casei, which help balance the bacterial flora of the digestive tract. Each bust contains 25 billion lactic ferments.
  – Without Gluten
  – Without Lactose
  How to use:
  It is recommended to use 1 sachet per day

 • You've just added this product to the cart:

  Fermentix Enzimi

  0 out of 5

  Fermentix Enzimi

  Fermentix Enzimi shte nje shtese ushqimore e cila permban fermente laktike te gjalla dhe EnzypoolTM (Bromeline, Papaina dhe Laktaze). Fermentet laktike qe permban Fermentix Enzimi ( Lactobaciullus Plantarium dhe Bifidobacterium Lactis) ndihmojne ne ekuilibrimin e flores bakteriale te traktit tretes.
  – Pa Gluten
  – Pa Laktoze
  Mënyra e përdorimit:
  Këshillohet të përdoret 2 kapsula në ditë.

 • You've just added this product to the cart:

  Inalgex

  0 out of 5

  Inalgex

  Lehtëson dhimbjen, ulë ënjtjen dhe insflamacionin e muskujve.

  Aplikim në zonën e dhimbjes.

  Doza:100 mg/g

  Përmbajtja: Etofenamate

  Forma Farmaceutike:Gel

  Paketimi:100g

 • You've just added this product to the cart:

  LUMAXIN +1

  0 out of 5

  LUMAXIN +1

  Shtese ushqimore e cila permban ekstrakte te mukusit te kermillit dhe leng Mjedre 20 %.
  Ndihmon ne lehtesimin e kolles dhe zbutjen e irritimeve te fytit.
  Perdoret edhe tek femijet 1+.

  • Nuk permban Gluten
  • Nuk permban Laktoze
 • You've just added this product to the cart:

  STAMIDIX GOCCE

  0 out of 5

  STAMIDIX GOCCE

  -Principi Aktiv : Cetirizine
  -Forme Doza : 10 mg/ml / Pika Orale

  Stamidix permban principin aktiv Cetirizine e cila ndihmon ne lehtesimin e simptomave pas nje reaksioni alergjik ose inflamator.